Kommende kampe

  • FC Midtjylland

    FC Midtjylland

    AGF

    AGF

    søndag den 04. oktober kl. 20:45
     
  • AGF

    AGF

    FCN

    FCN

    søndag den 18. oktober kl. 13:30
     
  • Hobro IK

    Hobro IK

    AGF

    AGF

    fredag den 23. oktober kl. 18:00
     
  • Rishøj

    Rishøj

    AGF

    AGF

    tirsdag den 27. oktober kl. 18:15
     
  • AGF

    AGF

    SønderjyskE

    SønderjyskE

    mandag den 02. november kl. 19:00
     
  • Randers FC

    Randers FC

    AGF

    AGF

    fredag den 06. november kl. 20:30
     
  • AGF

    AGF

    Brøndby IF

    Brøndby IF

    lørdag den 21. november kl. 18:00
     
  • Viborg FF

    Viborg FF

    AGF

    AGF

    fredag den 27. november kl. 18:00
     
  • AGF

    AGF

    FC Midtjylland

    FC Midtjylland

    fredag den 04. december kl. 18:00
     
  • Esbjerg fB

    Esbjerg fB

    AGF

    AGF

    fredag den 15. januar kl. 13:00
    Træningskamp
    Kunstgræsbanen ved Blue Water Arena
    Fri entré 
  • Viborg FF

    Viborg FF

    AGF

    AGF

    fredag den 22. januar kl. 13:00
    Træningskamp
    Fri entré
    Kirkebækvej 94, 8800 Viborg 
  • FC Midtjylland

    FC Midtjylland

    AGF

    AGF

    onsdag den 27. januar kl. 13:00
    træningskamp
    Wunderelf Arena, Ikast
    Fri entré 
  • AGF

    AGF

    FK Jablonec

    FK Jablonec

    søndag den 31. januar kl. 14:00
    Træningskamp - Atlantic Cup
    Estádio Algarve 
  • Örebro

    Örebro

    AGF

    AGF

    onsdag den 03. februar kl. 19:00
    Træningskamp - Atlantic Cup
    Estádio Bela Vista 
  • Lokomotiv Moskva

    Lokomotiv Moskva

    AGF

    AGF

    søndag den 07. februar kl. 19:00
    Træningskamp - Atlantic Cup
    Estadio Algarve 
  • AGF

    AGF

    Brabrand IF

    Brabrand IF

    torsdag den 11. februar kl. 15:30
    Fredensvang 
  • AGF

    AGF

    Hobro IK

    Hobro IK

    lørdag den 20. februar kl. 13:00
    Træningskamp i Ceres Park
    Fri entré - Tilskuere skal benytte indgang A5-A8 
  • OB

    OB

    AGF

    AGF

    fredag den 26. februar kl. 18:00
    TREFOR Park
    #OBAGF 
  • SønderjyskE

    SønderjyskE

    AGF

    AGF

    tirsdag den 01. marts kl. 18:00
    DBU Pokalen
    Sydbank Park
     
  • AGF

    AGF

    FC København

    FC København

    søndag den 06. marts kl. 18:00
    Ceres Park
    #AGFFCK 
  • Esbjerg fB

    Esbjerg fB

    AGF

    AGF

    fredag den 11. marts kl. 18:00
    Blue Water Arena 
  • AaB

    AaB

    AGF

    AGF

    fredag den 18. marts kl. 18:00
    Nordjyske Arena
    #AABAGF 
  • AGF

    AGF

    Hobro IK

    Hobro IK

    lørdag den 02. april kl. 16:00
    Ceres Park
    #AGFHOB 
  • SønderjyskE

    SønderjyskE

    AGF

    AGF

    lørdag den 09. april kl. 16:00
    Sydbank Park
    #SJEAGF 
  • AaB

    AaB

    AGF

    AGF

    onsdag den 13. april kl. 18:00
    DBU Pokalen - 1. semifinale 
  • AGF

    AGF

    Randers FC

    Randers FC

    lørdag den 16. april kl. 16:00
    Ceres Park
    #AGFRFC 
  • AGF

    AGF

    AaB

    AaB

    torsdag den 21. april kl. 20:00
    DBU Pokalen - 2. semifinale
    NB. Sæsonkort giver ikke adgang til kampen 
  • Brøndby IF

    Brøndby IF

    AGF

    AGF

    søndag den 24. april kl. 18:00
    Brøndby Stadion
    #BIFAGF 
  • AGF

    AGF

    Viborg FF

    Viborg FF

    fredag den 29. april kl. 18:00
    Ceres Park
    #VFFAGF 
  • AGF

    AGF

    FC København

    FC København

    torsdag den 05. maj kl. 17:00
    Finale i DBU Pokalen
    Telia Parken 
  • FC Midtjylland

    FC Midtjylland

    AGF

    AGF

    søndag den 08. maj kl. 18:00
    MCH Arena
    #FCMAGF 
  • AGF

    AGF

    Esbjerg fB

    Esbjerg fB

    onsdag den 11. maj kl. 20:00
    Ceres Park
    #AGFEFB 
  • AGF

    AGF

    AaB

    AaB

    tirsdag den 17. maj kl. 19:00
    Ceres Park
    #AGFAAB 
  • FCN

    FCN

    AGF

    AGF

    lørdag den 21. maj kl. 16:00
    Farum Park
    #FCNAGF 
  • AGF

    AGF

    OB

    OB

    torsdag den 26. maj kl. 20:00
    Ceres Park
    #AGFOB 
  • FC København

    FC København

    AGF

    AGF

    søndag den 29. maj kl. 17:00
    Telia Parken
    #FCKAGF 
  • Lystrup IF

    Lystrup IF

    AGF

    AGF

    onsdag den 22. juni kl. 18:00
    Lystrup Stadion
    Opvisningskamp 
  • AGF

    AGF

    BK Häcken

    BK Häcken

    lørdag den 02. juli kl. 14:30
    Træningskamp
    Aalborg Chang Stadion 
  • Malmö FF

    Malmö FF

    AGF

    AGF

    mandag den 04. juli kl. 17:00
    Træningskamp
    Swedbank Stadion 
  • AGF

    AGF

    Lyngby BK

    Lyngby BK

    lørdag den 09. juli kl. 14:00
    DBU Jyllands Fodboldcenter, Tilst 
  • SønderjyskE

    SønderjyskE

    AGF

    AGF

    søndag den 17. juli kl. 13:00
    Alka Superliga 1. runde
    Sydbank Park 
  • AGF

    AGF

    Viborg FF

    Viborg FF

    fredag den 22. juli kl. 20:15
    Alka Superliga 2. runde
    Ceres Park 
  • AGF

    AGF

    Galatasaray

    Galatasaray

    tirsdag den 26. juli kl. 19:45
    Opvisningskamp
    Ceres Park 
  • AGF

    AGF

    Randers FC

    Randers FC

    søndag den 31. juli kl. 18:00
    Alka Superliga 3. runde
    Ceres Park 
  • Esbjerg fB

    Esbjerg fB

    AGF

    AGF

    mandag den 08. august kl. 19:00
    Alka Superliga 4. runde
    Blue Water Arena 
  • Lyngby

    Lyngby

    AGF

    AGF

    fredag den 12. august kl. 20:15
    Alka Superliga 5. runde
    Lyngby Stadion 
  • AGF

    AGF

    Brøndby IF

    Brøndby IF

    søndag den 21. august kl. 16:00
    Alka Superliga 6. runde
    Ceres Park 
  • AaB

    AaB

    AGF

    AGF

    søndag den 28. august kl. 18:00
    Alka Superliga 7. runde
    Nordjyske Arena 
  • Aalborg Freja

    Aalborg Freja

    AGF

    AGF

    onsdag den 31. august kl. 18:00
    DBU Pokalen, 2. runde
    Ceres Park
    Bemærk: Kun C-tribunen åben 
  • AGF

    AGF

    FC Nordsjælland

    FC Nordsjælland

    mandag den 12. september kl. 19:00
    Alka Superliga 8. runde
    Ceres Park 
  • Silkeborg

    Silkeborg

    AGF

    AGF

    lørdag den 17. september kl. 16:00
    Alka Superliga 9. runde
    Mascot Park 
  • AGF

    AGF

    FC Midtjylland

    FC Midtjylland

    onsdag den 21. september kl. 20:00
    Alka Superliga 10. runde
    Ceres Park 
  • FC København

    FC København

    AGF

    AGF

    lørdag den 24. september kl. 15:30
    Alka Superligaen, 11. runde
    Telia Parken 
  • OB

    OB

    AGF

    AGF

    fredag den 30. september kl. 18:00
    Alka Superligaen, 11. runde
    TREFOR Park 
  • AGF

    AGF

    AC Horsens

    AC Horsens

    fredag den 14. oktober kl. 20:15
    Alka Superligaen, 12. runde
    Ceres Park 

Nyheder